Aktualite

BERABER YADAGIMIZ DUSUNDURUCU OLAYLAR HURRIYET GAZETESINDEN..

INANILIR GIBI DEGIL ama BERABER YASIYORUZ… 

04.07.2005

Cankurtarana dayak

Ümit TÜRK/İSTANBUL, (DHA)

Şile’de cankurtaran Yaşar Selam, denizde fazla açılmaması yönünde uyardığı kişinin yakınları tarafından dövüldü.

İddiaya göre, Yaşar Selam, Çimen Kamp mevkiinde aynı yerde denize giren ve boğulmak üzere olan bir kişiyi 8 defa kurtardı sonra da açılmaması için uyardı. Bunun üzerine adı açıklanmayan bu kişinin yakınları Yaşar Selam’ın üzerine saldırıp dövdüler. Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde tedavi altına alınan Yaşar Selam’ı getiren Şile Belediyesi Cankurtarma Ekiplerinden Adnan Durusoy, olaya tepki gösterdi. Durusoy, ‘İnsanlık yapıyoruz. Buna karşı bize saldırılıyor. Cahil insanlar bize bilinçsizce saldırdılar’ diye konuştu.

Plajlar doldu taştı

Meteoroloji’nin ‘Yağmur geliyor’ uyarısı ve havanın kapalı olmasına aldırmayan İstanbullular plajlara akın etti, sahil ve havuzlar dolup taştı. Şile sahillerinde denize girenlerin sayısının 300 bini geçtiği belirtildi.

 

 

 

BERABER YADAGIMIZ DUSUNDURUCU OLAYLAR HURRIYET GAZETESINDEN..” için bir yorum

  1. o cankurtaranların hepsinin anasını sikiyim madem bu kadar ilgililer amına kodumun çocukları abime nie bi inipte aşagıya bakmadılar o kadar sölememize rağmen İnşallah kendi başlarınada böle bişi gelirde anlarlar….. cevab vermek isterseniz mail adresime cvp yazarsınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*