Aktualite

NEDEN MI TEMKINLI OLALIM…

DÜĞÜNDE de güc göstermeyi seviyorsak. nerde AYNAYA bakıcagız…BİZ…

11.07.2005

Düğünde kavga çıktı gelinle damat ayrıldı

Fatih KARAÇALI/ADANA, (DHA)

Takı töreni sırasında, gelinle damadın yakınları arasında çıkan kavga nedeniyle düğün iptal edildi. Gelinin babası kalp krizi geçirdi, iki kişi yaralandı. Nikáhlı çift, olaylar yüzünden salonda ayrılmak zorunda kaldı.

ADANA’da, Yüce ve Keser aileleri, nikáhları daha önceden kıyılan çocukları Fethiye Yüce (27) ve Seçkin Keser’in (30) düğün töreni için önceki gece bir araya geldi. Neşe içinde geçen düğünün sonunda yapılan takı törenine damat adayının yakınları alkollü girmek istedi. Gelin tarafı kavga çıkmaması için bu kişileri salona almak istemeyince kıyamet koptu.

Polis yetersiz kaldı

Çıkan tartışma büyüdü kavgaya dönüştü. Kavga düğün salonunun dışına taştı. Dışarıda birbirlerine tekme tokat girişen, sopa ve bıçaklarla saldıran kavgacılardan ikisi yaralanırken, gelinin babası Burhan Yüce kalp krizi geçirerek fenalaştı. Kavgayı öğrenip müdahale etmek için olay yerine gelen polis ekipleri de yetersiz kaldı. Arbede sırasında bir polis memuru da yaralandı.

Gelini vermem

Kavgaya karışanlar ekipler tarafından dağıtılırken, kendisine bıçak çekildiğini ileri süren gelinin ağabeyi Adnan Yüce, kız kardeşi Fethiye’yi vermeyeceğini söyleyince herkes şoke oldu. Düğün gününde kocasından ayrılmak zorunda kalan gelin, Çevik Kuvvet korumasında otomobile bindirilip ailesi tarafından eve götürülürken damat da ailesinin evine gitti.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*